Obchody Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu samorządowym w grupie A pięciolatków
Gołdap, 23-01-2009


23 stycznia pięciolatki z grupy A Przedszkola Samorządowego w Gołdapi zaprosiły swoich dziadków i babcie na przedstawienie, podczas którego recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Dzieci przygotowywały się do tych uroczystości od kilku tygodni. Z zapałem wykonywały zaproszenia i upominki dla swoich dziadków, oraz uczyły sie swoich ról.

- Spotkanie to było wspaniałym przeżyciem i doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Dla dzieci, bo nauczyły się lepiej panować nad emocjami, utrwaliły zasady Kulturalnego zachowania się, bardziej uwierzyły w siebie i swoje możliwości. Dla babć i dziadków, bo poczuli, jak bardzo są potrzebni i kochani przez wnuków. - uważa Elżbieta Seweryńska, nauczycielka pięciolatków.

Na spotkanie przybyło wielu seniorów, do niektórych dzieci nawet wszyscy czworo. Maluchy czuły się prawdziwymi gospodarzami, mogąc pomóc w rozbieraniu się i zapraszając starszych do stolików.

źródło: GOŁDAP.INFO



 
Fotografie zamieszczone na tych stronach stanowią moją własność. Ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione.
JACEK RAKOWSKI *** tel. 504-475-522 *** Wszelkie prawa zastrzeżone *** Copyright © 2008-2010