"połowinki" klas II z liceum ogólnokształcącego w Gołdapi
Gołdap, 17-01-2009


W sobotę 17 stycznia w restauracji Turystyczna uczniowie klas II z gołdapskiego liceum ogólnokształcącego obchodzili swoje "Połowinki". Imprezy tego typu, na wzór Studniówki, obchodzone są w połowie okresu nauki w danej szkole. Udział w zabawie wzięło 136 uczniów pod opieką piątki wychowawców, w tym zastępcy dyrektora Małgorzaty Iwanowskiej.

- Imprezy tego typu są w naszej szkole organizowane od 18 lat - mówi Urszula Wrzosek, wychowawczyni jednej z klas i jednocześnie opiekunka Samorządu Uczniowskiego w tej szkole. - Pomysł ten "przywiozła" do nas z Białegostoku jedna z koleżanek.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 19. Muzyczną oprawę zapewnił DJ Wojtass (Wojciech Cemel). Uczniowie bawili się bardzo dobrze i co najważniejsze, nie nadużyli alkoholu. Choć oficjalnie nie można było go wnosić - pani Urszula Wrzosek bardzo skrupulatnie sprawdzała uczniów - to i tak udało nim się go przemycić. Jak jednak przyznają sami uczniowie, były to ilości symboliczne. Zabawa zakończyła się o 2 w nocy.

- Połowinki uważam za bardzo udane, dobrze się na nich bawiliśmy. - mówi uczennica Maja Poniatowska. - Dziękujemy organizatorom za przygotowanie takiej imprezy.

Kolejną uroczystością w gołdapskim liceum będzie Studniówka. Uczniowie najstarszych klas będą się na nich bawić już za kilka dni.

źródło: GOŁDAP.INFO 
Fotografie zamieszczone na tych stronach stanowią moją własność. Ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione.
JACEK RAKOWSKI *** tel. 504-475-522 *** Wszelkie prawa zastrzeżone *** Copyright © 2008-2010